Találatok száma: 194

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7
  1. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  2. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  3. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  4. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter indulhat a világkupa döntőn
    2021-08-06 17:36:59
    A Gödöllői EAC olimpikon versenyzője világranglista 9. helyével biztosította részvételét az októberi ciprusi viadalon
  6. A Gödöllői EAC elnöke reméli, hogy a show folytatódik
    2021-08-03 14:53:04
    Kriszt Balázst a sporttörténelmi olimpiai sikerek kapcsán kértük arra, hogy értékelje az eredményeket, vonja le a következtetéseket
  7. Olimpia: 26. lett a légpuskások összetett versenyében Mészáros Eszter
    2021-07-31 08:29:15
    A Gödöllői EAC sportlövője 1161 körig jutott a kvalifikációban, szomorkodnia azonban nem kell
  8. Gödöllői atlétalányt is támogat idén a MOL Alapítvány
    2021-07-20 10:03:39
    Kriszt Sarolta, a Gödöllői EAC többpróbázója is élvezi a dotációt, ami segíti felkészülését a világversenyekre
  9. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  10. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  12. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  13. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  14. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  15. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  16. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  17. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  18. Négy éremmel hangolt az olimpiára Mészáros Eszter
    2021-03-29 17:52:47
    A Gödöllői EAC sportlövője több számban is lőállásba állt Wroclawban, a 12. alkalommal megrendezett Grand Prix versenyen
  19. Jó hírekkel szolgált a Gödöllői EAC elnöke a gyász árnyékában
    2021-03-07 17:15:12
    Az ország második atlétikai akadémiáját működtetheti az egyetemi klub, amely új létesítményeket is építtethet
  20. Elhunyt Szörényi István
    2021-03-01 16:46:47
    A Gödöllői EAC rúdugró szakedzőjét 76 éves korában érte a halál. Tanítványai több mint 150 országos bajnoki címet szereztek
  21. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  22. Tóth Zsombor hétpróba-bajnok, Pápai Marci Eb-induló!
    2021-02-15 08:19:01
    A Gödöllői EAC atlétája meggyőző fölénnyel, 184 pontos különbséggel lett aranyérmes. Nádházy Evelin közelíti a szintet
  23. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  24. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  25. Szezoncsúccsal ért célba Nádházy Evelin Ostravában
    2021-02-04 10:12:57
    A Gödöllői EAC sprintere 53,78 másodperc alatt teljesítette a 400 méteres távot, és 3 századdal maradt el az Eb kiküldetési szinttől
  26. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  27. Nyolcmillió forintos kormányzati dotációban részesül a Gödöllői EAC
    2021-01-28 17:53:59
    Több mint 2,1 milliárd forintos összegű rendkívüli támogatás osztottak szét45 kiemelt vidéki sportegyesületnek
  28. Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát
    2021-01-24 17:55:50
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése
  29. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  30. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának